Хлопчик з Біляївки Олександр Микитюк став чемпіоном області з боксу серед юніорів

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 06.02.2019 10:53
  • 0

За інформацією адміністрації Біляївської міської спортивної школи, вихованець тренера Володимира Ігнатьєва Олександр Микитюк став чемпіоном області у ваговій категорії 52 кг. Дуже гарні результати в інших учасників змагань. Микола Шарандак - 2ге місце, Беспятий Даніїл - 3те місце, Яків Русаков - 5те місце.

- У Олександра тепер є шанс війти в збірну Одеської області та виступати на чемпіонаті України, - говорить методист міської спортшколи Людмила Горлєва, - попри дуже вимогливе судійство наші хлопці показали дуже гарні результати. Ми ними пишаємося та бажаємо подальших успіхів.

Турнір проходив з 31 січня по 3 лютого. Участь в ньому брали юніори з усієї області. Кожен провів по чотири раунди, Олександр в двох відправив суперника в нокаут.

Біляївська ДЮСШ

Хлопці Микола, Даніїл, Олександр - учні школи №2, Яків - школи №1. Це перші перемоги вихованців школи в цьому році.