Які титули здобули біляївські спортсмени на турнірах з баскетболу і гандболу

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 11.10.2018 14:42
  • 0

Наприкінці вересня спортивне життя міста ознаменували два турніри до Дня міста: обласний з гандболу серед дівчат та з баскетболу серед юнаків. Які титули здобули наші спортсмени, дізнавалися Біляївка.City.

25 вересня в Біляївській ДЮСШ відбувся обласний турнір з гандболу серед дівочих команд спортивних шкіл. Учасників було шість: Одеса (ДЮСШ-5), Овідіополь, Татарбунари, Шабо, Білгород-Дністровський район та Біляївка (дві команди). Почесною гостею змагань стала майстер спорту СССР, яка свого часу виступала за збірну України з гандболу, Яна Кучурайс. Судействував Олексій Харитонов

Наші дівчата перемогли у трьох зустрічах, обіграли Шабо з великим розривом 11:4,  Татарбунари — 14:7 і Одесу — 12:10. У фіналі вони зустрілися з чемпіонами Одеської області — Овідіополем, поступилися їм з рахунком 12:8 і посіли друге місце в турнірній таблиці.

— Наші дівчата тренуються лише другий рік, — говорить спеціаліст відділу фізичної культури і спорту управління освіти Олександр Кольчак. — І лише перший раз беруть участь у турнірі такого рівня. Вони показали свій лідерський характер і мають усі шанси наступного року здобути кубок переможців.

Відзначила гру дівчат і Яна Кучурайс. Всі команди нагородили дипломами, кубками, кращі гравці отримали грамоти та цінні подарунки.

Дівчата виступали у складі: Кароліна Шліхтенко, Поліна Бойко, Ольга Довженко, Анна Шамотій, Інна Довженко, Соня Попова, Діана Перкатій, Мар’яна Пересунько, Яна Бичкова, Тетяна Балабан, Андріана Філь, Таісія​ Недіна, Кароліна Шкорінова, Тетяна Соклакова.

29 вересня в Біляївці відбувся турнір серед юнаків з баскетболу. Нашу громаду представляли дві команди. Їх суперниками стали баскетболісти з сел Дальник, Яськи, Маяки, Вигода, Виноградівка (Арциз) та міста Теплодар. Наші спортсмени два роки поспіль займали призові місця в турнірі, цей рік не став виключенням: перше та третє місця, друге — у Теплодару.

Склад команди-переможців: Володимир Махсурян, Артур Булат, Максим Гололобов, Сергій Драган, Павло Гидирим, Андрій Овчиніков, Олександр Овчиніков, Дмитро Рибкін, Максим Куртій, Богдан Павлюк, тренер Євген Драган.