У Біляївці нагородили дітей, які у 2018 році прославляли громаду в змаганнях та конкурсах

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 13.03.2019 17:30
  • 0
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Вчора, 12 березня, відкриту зустріч з громадою почали з того, що вручили відзнаки та подарунок від міської ради дітям, які у 2018 році прославляли громаду далеко за її межами.

Нагородили Альону Парандюк, переможницю XI Міжнародного фестивалю-конкурсу музики та академічного вокалу у номінації «Інструментальний жанр, фортепіано".

Подяку вручили Нікіті Шкіці, переможцю XI Міжнародного фестивалю-конкурсу музики та академічного вокалу у номінації «Інструментальний жанр», народні інструменти.

Бабенко Михайло став переможцем Міжнародного фестивалю літературно-музичної композиції "Під вітрилами піднесених мрій".

Олександр Микитюк  - кандидат в майстри спорту, став чемпіоном Одеської області 2019 року з боксу.

Ростислав Семенченко став кращим гравцем Кубку України з футзалу серед юнацьких команд.

Артем Бондаренко - чемпіоном Одеської області з рукопашного бою, членом  збірної команди Одеської області для подальшої участі в Першості України, членом Збірної України на Міжнародному турнірі з рукопашного бою

Нагадаємо, що раніше відзнаки міської ради отримали студенти, які в своїх навчальних закладах мають добрі результати, а також активні в житті громади.