Фанатам на замітку: календар змагань Першості з футзалу

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 09.01.2019 13:24
  • 0
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Спеціально для фанатів футболу друкуємо календар першості Біляївської об’єднаної територіальної громади з футзалу (1 коло) 2019 року. Плануйте свій час і не пропускайте біляївські футбольні баталії. 

11 січня (п’ятниця) 

  1. "Реал-2" - "ДЮСШ - Атлетик" - 17.30
  2. "Дністер" - "Пегас" - 18.10

Невелика перерва для відкриття змагань

  1. "САК" - "Реал" - 19.10
  2. "Дружба" - "Майори" - 19.50
  3. Міськрада – "Імпульс" - 20.30

12 січня (субота) 

  1. "Південьагропереробка" - "ДЮСШ" - 16.30
  2. Майори - Міськрада - 17.10
  3. "Імпульс" - "Реал" - 17.50
  4. "Дружба" - "Пегас" - 18.30
  5. "САК" - "ДЮСШ-Атлетик" - 19.10

15 січня (вівторок)

  1. "Дністер" - "ДЮСШ" - 18.00
  2. Міськрада - "Реал" - 18.40
  3. "Реал-2" - "Південьагропереробка" - 19.20
  4. "Майори" - "Пегас" - 20.00
  5. "Імпульс" - "ДЮСШ-Атлетик" - 20.40

16 січня (середа)

  1. "Дружба" - "ДЮСШ" - 17.30
  2. "Дністер" - "Реал-2" - 18.10
  3. "Пегас" - Міськрада - 18.50
  4. "Реал" - "ДЮСШ-Атлетик" - 19.30
  5. "САК" - "Південьагропереробка" - 20.10

18 січня (п'ятниця)

  1. "Майори" - "ДЮСШ" - 17.30
  2. "САК" - "Дністер" - 18.10
  3. "Дружба" - "Реал-2" - 18.50
  4. Міськрада - "ДЮСШ-Атлетик" - 19.30
  5. "Імпульс" - "Південьагропереробка" - 20.10 

22 січня (вівторок)

  1. "Пегас" - "ДЮСШ" - 18.00
  2. "Майори" – "Реал-2" - 18.40
  3. "Імпульс" - "Дністер" - 19.20
  4. "Дружба" - "САК" - 20.00
  5. "Реал" - "Південьагропереробка" - 20.40 

 23 січня (середа)

  1. Міськрада - "ДЮСШ" - 17.30
  2. "Майори" - "САК" - 18.10
  3. "Реал" - "Дністер" - 18.50
  4. "Пегас" - "Реал-2" - 19.30
  5. "ДЮСШ-Атлетик" - "Південьагропереробка" - 20.10

25 січня (п'ятниця)

36. "ДЮСШ" – "Реал-2" - 17.30

37. "ДЮСШ-Атлетик" - "Дністер" - 18.10

38. "Пегас" - "САК" - 18.50

39. Міськрада - "Південьагропереробка" - 19.30

40. "Імпульс" - "Дружба" - 20.10

26 січня (субота)

41. "ДЮСШ" - "САК" - 16.30

42. Міськрада - "Реал-2" - 17.10

43. "Реал" - "Дружба" - 17.50

44. "Майори" - "Імпульс" - 18.30

45. "Південьагропереробка" - "Дністер" - 19.10

 29 січня (вівторок)

46. Міськрада - "Дністер" - 18.00

47. "Реал-2" - "САК" - 18.40

48. "ДЮСШ-Атлетик" - "Дружба" - 19.20

49. "Реал" - "Майори" - 20.00

50. "Пегас" - "Імпульс" - 20.40

30 січня (середа)

51. Міськрада - "САК" - 17.30

52."ДЮСШ" - "Імпульс" - 18.10

53. "ДЮСШ-Атлетик" - "Майори" - 18.50

54. "Пегас" - "Реал" - 19.30

55. "Південьагропереробка" - "Дружба" - 20.10

1 лютого (п'ятниця)

56. "ДЮСШ" – "Реал" - 17.30

57. "Дністер" - "Дружба" - 18.10

58. "ДЮСШ-Атлетик" - "Пегас" - 18.50

59. "Реал-2" - "Імпульс" - 19.30

60. "Південьагропереробка" - "Майори" - 20.10 

2 лютого (субота)

61.ДЮСШ - "Атлетик" - 16.30

62. "Реал-2" - "Реал" - 17.10

63. "Дністер" - "Майори" - 17.50

64. Міськрада - "Дружба" - 18.30

65. "САК" - "Імпульс" - 19.10

66. "Південьагропереробка" - "Пегас" - 19.50

 

 

 

Коментарі:

Останні новини