У Біляївській міській раді відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, присвячене пожежній безпеці під час жнив. Учасники обговорили ризики, статистику пожеж та заходи для запобігання займанням у посушливий період.

Джерело: Біляївська міська рада.

Подробиці: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Біляївській громаді провів міський голова Михайло Бухтіяров. Участь у ньому взяли представники ДСНС, поліцейський офіцер громади, старости населених пунктів та керівники агропідприємств.

Основною темою стала пожежна безпека під час жнив і в період збирання та зберігання врожаю. Окремо обговорили захист населених пунктів, природних екосистем, лісових масивів і об’єктів природно-заповідного фонду.

Представник ДСНС Павло Чернецький наголосив, що жнива є одним із найбільш пожежонебезпечних періодів через спеку, суху рослинність і роботу техніки, а також людський фактор. Він підкреслив, що відповідальність за дотримання правил безпеки лежить на керівниках підприємств і посадових особах.

Також була озвучена статистика: у 2025 році в громаді сталося 145 пожеж, з яких 119 — займання сухої рослинності, 26 — у будинках та спорудах, ще 3 — інші випадки. Загинула 1 людина. З початку 2026 року зафіксовано 17 пожеж, серед них 6 — на відкритих територіях і 11 — у будівлях.

Міський голова Михайло Бухтіяров наголосив на необхідності спільної роботи всіх служб, проведення рейдів і посилення роз’яснювальної роботи серед населення та аграріїв для зменшення кількості пожеж.

Інформацію, озвучену на засіданні, взято до відома.

Раніше Біляївка.City розповідали, що внаслідок нічної атаки загинув громадянин Єгипту.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися